4 Rozkład jazdy tramwaju 4, kierunek: Zajezdnia Gaj Przystanek Zajezdnia Gaj Słupek: 1 Ostatnia aktualizacja: 15.04.2024 Zmiany w rozkładachjazdy linii 4 ( 1 zmiana ) Rozwiń informacje o zmianach w rozkładach jazdy linii 4 9 marca – przystanek autobusowy na Gorlickiej będzie miał status „na życzenie” Obowiązuje od 09.03.2024 Program Tramwajowy plan na lata: 2024-2032 14 nowych tras i 3 węzły przesiadkowe Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej - otworzy się w nowej karcie Aktualny rozkład jazdy Od 27.04 zmiana rozkładu Od 29.04 zmiana rozkładu Powrót do wszystkich linii Trasa przejazdu linii numer 4 4 Kierunek: Oporów Zajezdnia Gaj (Grabiszyńska) Przystanek - Oporów Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Oporów (Grabiszyńska) Przystanek - Grabiszyńska (Cmentarz II) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Grabiszyńska (Cmentarz II) (Grabiszyńska) Przystanek - Grabiszyńska (Cmentarz) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Grabiszyńska (Cmentarz) (Grabiszyńska) Przystanek - Fiołkowa Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Fiołkowa (Grabiszyńska) Przystanek - FAT Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie FAT (Grabiszyńska) Przystanek - Hutmen Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hutmen (Grabiszyńska) Przystanek - Bzowa (Centrum Historii Zajezdnia) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bzowa (Centrum Historii Zajezdnia) (Grabiszyńska) Przystanek - Pl. Srebrny Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Srebrny (Grabiszyńska) Przystanek - Stalowa Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Stalowa (Grabiszyńska) Przystanek - Pereca Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pereca (Grabiszyńska) Przystanek - Grabiszyńska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Grabiszyńska (Grabiszyńska) Przystanek - Kolejowa Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kolejowa (Grabiszyńska) Przystanek - Pl. Legionów Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Legionów (Piłsudskiego) Przystanek - Arkady (Capitol) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Arkady (Capitol) (Borowska) Przystanek - Dworzec Autobusowy Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Autobusowy (Ślężna) Przystanek - Sanocka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Sanocka (Ślężna) Przystanek - Uniwersytet Ekonomiczny Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Uniwersytet Ekonomiczny (Kamienna) Przystanek - Zajezdnia Gaj Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zajezdnia Gaj Wydrukuj rozkład linii nr 4 Odjazdy z tego przystanku 2 Biskupin Zajezdnia Gaj 2 Zajezdnia Gaj Biskupin 3 Księże Małe Zajezdnia Gaj 3 Leśnica Zajezdnia Gaj 3 Zajezdnia Gaj Leśnica 3 Zajezdnia Gaj Księże Małe 5 Księże Małe Zajezdnia Gaj 5 Zajezdnia Gaj Księże Małe 5 Zajezdnia Gaj Grabiszyńska (Cmentarz) 7 Poświętne Zajezdnia Gaj 7 Zajezdnia Gaj Poświętne 7 Zajezdnia Gaj Klecina 8 Karłowice Zajezdnia Gaj 8 Zajezdnia Gaj Tarnogaj 9 Zajezdnia Gaj Sępolno 9 Zajezdnia Gaj Park Południowy 10 Leśnica Zajezdnia Gaj 10 Zajezdnia Gaj Leśnica 12 Sępolno Zajezdnia Gaj 12 Kozanów (Dokerska) Zajezdnia Gaj 12 Zajezdnia Gaj Górnicza 12 Zajezdnia Gaj Sępolno 13 Stadion Olimpijski Zajezdnia Gaj 13 Wrocław Nowy Dwór (P+R) Zajezdnia Gaj 13 Zajezdnia Gaj Wrocław Nowy Dwór (P+R) 13 Zajezdnia Gaj Stadion Olimpijski 14 Krzyki Zajezdnia Gaj 14 Zajezdnia Gaj Krzyki 15 Zajezdnia Gaj Park Południowy 15 Zajezdnia Gaj Poświętne 16 Karłowice Zajezdnia Gaj 16 Zajezdnia Gaj Karłowice 16 Zajezdnia Gaj Tarnogaj 17 Klecina Zajezdnia Gaj 20 Oporów Zajezdnia Gaj 20 Zajezdnia Gaj Leśnica 20 Zajezdnia Gaj Oporów 22 Pilczyce Zajezdnia Gaj 22 Tarnogaj Zajezdnia Gaj 22 Zajezdnia Gaj Pilczyce 22 Zajezdnia Gaj Tarnogaj Zobacz trasę i czasy przejazdów Ostatni przystanek. Koniec trasy!