Zaproszenia na „Cafe Panique” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa 15 czerwca do 16.00.


Mamy dla Was po dwa podwójne zaproszenia na spektakl „Cafe Panique” do Wrocławskiego Teatru Pantominy (na sobotnie i niedzielne przedstawienie).

Joanna Gerigk wyreżyserowała na Scenie na Świebodzkim „Café Panique” z zespołem Teatru Pantomimy, spektakl na motywach opowiadań francuskiego surrealisty Rolanda Topora zaczerpniętych z tomów „Cztery róże dla Lucienne” i „Najpiękniejsza para piersi na świecie”. To opowieść o samotności i tym, jak sobie z samotnością poradzić. Joanny Gerigk przyznaje, że realizowanie utworów Topora w teatrze pantomimy jest wielkim wyzwaniem, „bo jak przedstawić świat jego postaci wiarygodnie, a nie tylko jako śmieszno-straszny absurd?”, pyta reżyserka.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na spektakl trzeba 15 czerwca do godz. 16.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto wyreżyserował spektakl „Cafe Panique”? Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę