Pierwsze skutery już na ulicach - rusza sezon

Pierwsze skutery elektryczne firmy GoScooter są już na ulicach Wrocławia. Druga z wypożyczalni blinkee.city jest na ostatniej prostej do uruchomienia usługi. 


Goscooter z pierwszymi skuterami i promocją 

Wypożyczalnia GoScooter sezon rozpoczęła w pierwszy dzień wiosny. Na ulicach są już zielone skutery do wypożyczenia. Na 21 marca przygotowano też promocję. 

– Niektórzy słusznie zauważyli, że regularna cena przejazdów w tym sezonie to 0,69zł, jednak 21 marca na naszych zielonych maszynach podróżujecie w cenie 0,59zł/min. Włączajcie aplikację, szukajcie skuterów, zakładajcie kaski i w drogę - zachęca wypożyczalnia w social mediach.  

GoScooter miniony sezon zakończyło z wynikiem 15 tysięcy uzytkonwików swojej aplikacji. Jak się okazało, statystycznie chętniej z „elektryków” korzystają mężczyźni, średni czas wypożyczeni oscylował około 14 minut. Najchętniej na elektrycznym skuterze GoScooter jeździliśmy w maju.

Blinkee.city na przełomie miesiąca

Marka blinkee.city zapowiada, że wraca do Wrocławia na przełomie marca i kwietnia. Flota wrocławska będzie w 100% odświeżona, to znaczy, że na ulice miasta trafią fabrycznie nowe pojazdy, z nowymi bateriami o większej pojemności. – Ze względów organizacyjnych początkowo pojawi się mniejsza liczba skuterów, ale będzie ona sukcesywnie zwiększana w trakcie sezonu – mówią przedstawiciele blinkee.city. Zakładamy, że będzie ich co najmniej tyle, co w tamtym roku, czyli ponad sto.

Przez cały sezon 2018 aplikacja blinkee.city była rozwijana. Podczas przerwy zimowej wzbogaciła się o wyczekiwaną funkcjonalność podyktowaną potrzebą zgłaszaną przez użytkowników, tj. historię przejazdów i płatności. Dzięki temu każdy będzie mógł sprawdzić, ile przejechał kilometrów oraz ile za to zapłacił. W tamtym sezonie skutery blinkee.city we Wrocławiu były wypożyczane ponad 110 tys. razy i przejechały w sumie 530 tys. kilometrów.Zgłoś uwagę