„Wyklęty” w DCF-ie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 10 marca do godz. 10

Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na film „Wyklęty" do Dolnośląskiego Centrum Filmowego. Obraz w reżyserii i na podstawie scenariusza Konrada Łęckiego to niezależna produkcja, sfinansowania ze źródeł darczyńców, prywatnych firm i instytucji. Akcja rozgrywa się pod koniec lat 40. w Polsce, w okresie zaprowadzania tzw. władzy ludowej. Bohaterami filmu są żołnierze niepodległościowego podziemia, który po zakończeniu II wojny światowej nie tylko nie złożyli broni, ale stanęli do zbrojnego oporu przeciwko agentom komunistycznej bezpieki i ich radzieckim mocodawcom. Byli z góry skazani na porażkę, ale patriotyzm nie pozwalał im bezczynnie patrzeć na postępującą sowietyzację Polski. W rolach głównych: Wojciech Niemczyk, Marcin Kwaśny, Janusz Chabior i Olgierd Łukaszewicz.

Aby wygrać bilety trzeba do 10.03 do godz.10  wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

W którym roku i gdzie odbył się proces szesnastu?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo. 
Zgłoś uwagę