W samym sercu morza - gadżety filmowe [ZAKOŃCZONY]

Już w piątek 4 grudnia na ekrany kin wchodzi najnowszy film Rona Howarda „W samym sercu morza”. Z tej okazji wrocławskie Multikino i nasz portal ma dla was konkurs. Do wygrania atrakcyjne gadżety filmowe.

  • Materiały promocyjne


Zimą 1820 r. płynący z Nowej Anglii statek wielorybniczy Essex został zaatakowany przez przerażające stworzenie – gigantycznego kaszalota o niezłomnej woli i niemal ludzkim pragnieniu zemsty. Ta autentyczna katastrofa morska zainspirowała Hermana Melville’a do stworzenia powieści „Moby Dick”. Jednak autor książki opisał tylko część tej historii. Film przedstawia, jak uczestnicy wyprawy, którzy pozostali przy życiu po starciu z wielorybem, walczą o przetrwanie, przekraczając granice własnej wytrzymałości i dokonując niemożliwego. W obliczu żywiołu i głodu przerażona i zrozpaczona załoga statku Essex, zwątpi w swoje najgłębsze przekonania: wartość ludzkiego życia i moralność swojego zajęcia. Tymczasem kapitan będzie próbował odnaleźć drogę do domu, a pierwszy oficer postawi sobie za cel pokonanie wieloryba. Film wyreżyserował Ron Howard, a główną rolę zagrał Chris Hemsworth.

W naszym konkursie mamy dla Was atrakcyjne gadżety filmowe: koszulkę męską damską bluzę i brelok do kluczy. Aby wygrać któryś z tych upominków wystarczy w formularzu zgłoszeniowym poniżej wpisać poprawną odpowiedź na pytanie:

Jakiego koloru był wieloryb z powieści Hermana Melville’a „Moby Dick”?

Konkurs trwa do 3 grudnia. Wygrywa co dziesiąta osoba, która odpowie poprawnie na nasze pytanie. Laureatów powiadomimy telefonicznie. W razie niemożności skontaktowania się z wygranym, nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy. W formularzu zgłoszeniowym, oprócz imienia i nazwiska podajcie numer telefonu i adres mailowy.

Zgłoś uwagę