Tomiki wierszy „Zerwane rozmowy” Agnieszki Wolny-Hamkało [ZAKOŃCZONY]

Do wygrania są 3 egzemplarze tomiku „Zerwane rozmowy. 105 wierszy na inne okazje” wrocławskiej poetki i prozaiczki Agnieszki Wolny-Hamkało. Książka opublikowana została nakładem Wydawnictwa Warstwy. Konkurs trwa do 12 grudnia do 10.00. 


Do wzięcia są:

3 egzemplarze tomu „Zerwane rozmowy. 105 wierszy na inne okazje” wrocławskiej poetki i prozaiczki Agnieszki Wolny-Hamkało opublikowane nakładem wrocławskiego Wydawnictwa Warstwy.

Autorka była nominowana do Nagrody Literackiej Gdynia, Nagrody Mediów Publicznych Cogito i Nagrody Polskiej Sekcji IBBY (otrzymała wyróżnienie IBBY za książkę „Nikt nas nie upomni”). Jest laureatką nagrody IBBY za „Lato Adeli” (książka roku 2019), nagrody Stowarzyszenia Pisarzy Polskich, stypendystką Literarisches Colloquium Berlin, wreszcie kuratorką literacką Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania. Mieszka we Wrocławiu.

„Jej poezja jest wręcz obłędnie świetlista, nawet wówczas, gdy nurza się w sennej aurze lub dosłownie zaprasza czytelnika do wnętrza snu. Światło nie odstępuje tych wierszy na krok” – tymi słowami Jakub Skurtys opisuje twórczość Agnieszki Wolny-Hamkało w posłowiu do „Zerwanych rozmów. 105 wierszy na inne okazje”. Wybór ten, dokonany przez młodego wrocławskiego krytyka, ukazuje się równo 20 lat po debiucie książkowym autorki.

Jak wygrać tom wierszy 

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyśle formularz, a w treści wpisze swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w dniu rozwiązania konkursu.Zgłoś uwagę