Wygraj modne nagrody w Stylowym Wrocławiu

Czasem słońce, czasem deszcz. Z jesienią nigdy nie wiadomo: czy złota polska, czy słota polska. Jaka by nie była, ruszyła kolejna edycja konkursu Stylowy Wrocław, organizowanego przez Wrocław Fashion Meeting. Pula nagród o łącznej wartości ponad 6000 zł czeka na uczestników. Baw się modą i wygraj nagrody od projektantów i sponsorów WFM! 

  • fot. piotrthread.com/WFM


Siódma edycja Wrocław Fashion Meeting odbędzie się w weekend 19 i 20 listopada w prestiżowej przestrzeni Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław. To największe wydarzenie modowe w południowej Polsce, w którym powinieneś wziąć udział, jeśli pasjonujesz się modą.

Wrocław Fashion Meeting – edycja 7.

Wrocław Fashion Meeting – edycja 7.

Eventy / Show
Termin od 19 listopada 2016 do 20 listopada 2016

Miejsce Stadion Wrocław

Zobacz

Wśród szeregu atrakcji tej edycji WFM jest jedyny w Polsce konkurs stylizacyjny na wybiegu – Stylowy Wrocław. Jego założeniem jest prezentacja najbardziej kreatywnych fanów mody, młodych stylistów i blogerów. Pierwszy, internetowy etap konkursu obejmuje ankietę z przesłanymi stylizacjami. Na zwycięzcę czeka nagroda specjalna. Drugi etap odbywa się na profesjonalnym wybiegu podczas Wrocław Fashion Meeting.

Stylowy Wrocław 2015, fot. piotrthread.com/WFM

Nie czekaj, zgłoś się i „Zrób się na szaro”!

Szary jest monotonny i nudny? Nic podobnego. To jeden z tych kolorów, które dają ogrom możliwości. Pokaż, jak możesz go ubarwić...

Popołudniowe spotkanie z przyjaciółką, służbowy lunch, a może romantyczna kolacja? Od kilku sezonów szary jest niezwykle popularny. Pokochali go fashioniści i celebrytki na całym świecie. Teraz czas na Ciebie! – „Zrób się na szaro”!

Stylowy Wrocław 2015, fot. piotrthread.com/WFM

Zamiast robić selfie z psem czy kotem, zrób sobie zdjęcie w swojej stylizacji i prześlij na adres: konkurs@fashionmeeting.pl, a następnie pokaż się na wybiegu podczas 7. edycji Wrocław Fashion Meeting.

Kochasz trendy, ale modą lubisz się bawić? Dążysz do tego, żeby znaleźć własny styl lub czujesz, że go masz ? Eksperymentujesz ze stylizacjami i nie przejmujesz się zdaniem innych? Potrafisz zarażać radością i pasją do mody, ale zawsze przy tym pozostajesz sobą? Jesteś taką osobą? Znasz kogoś takiego?

Stylowy Wrocław 2015, fot. piotrthread.com/WFM

Organizatorzy konkursu czekają na zgłoszenia. Dla laureatów konkursu przygotowali wspólnie ze sponsorami moc najmodniejszych ubrań, butów, dodatków i szczyptę przyjemności w SPA. Nagrody ufundowali: Brylove, Centrum EQ, Grey Mouse Fashion, La Tienne, Nagaba, Noza Nova, Pigmejki, s:HEirt, Sublimo, Sylveco, Trzy Baby

Do odważnych świat... mody należy

Do 4 listopada należy wysłać zdjęcie w swojej stylizacji inspirowanej hasłem „Zrób się na szaro” na adres: konkurs@fashionmeeting.pl. Pamiętaj o tym, że wszystkie kolory mogą być użyte w stylizacji. Trzeba podać również: imię, nazwisko oraz nr telefonu. 

Ćwierćfinał, półfinał i finał konkursu Stylowy Wrocław odbędą się na wybiegu podczas Wrocław Fashion Meeting w drugim dniu imprezy, czyli 20 listopada.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie organizatora. 

 Zgłoś uwagę