Podwójne zaproszenie na „Makbeta” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 14 grudnia do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na „Makbeta” z Michaelem Fassbenderem do Heliosa Bielany (dowolny termin od poniedziałku 14 grudnia). Producenci oscarowego "Jak zostać królem" przedstawiają ponadczasową opowieść o żądzy władzy, zdradzie, pasji i szaleństwie. Krwawa gra o tron w średniowiecznej Szkocji z Michaelem Fassbenderem i Marion Cotillard w rolach głównych.

Wiedźmy przepowiadają wracającemu z wojennej wyprawy lordowi Makbetowi świetlaną przyszłość. Budzące się w nim ambicje i żądzę władzy podsyca Lady Makbet. Prorocze słowa czarownic spełnią się, ale jego droga na tron spłynie krwią, a korona na jego skroniach okupiona zostanie szaleństwem

Aby wygrać podwójne zaproszenie na „Makbeta” do Heliosa Bielany trzeba do 14 grudnia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, za którą z ról Marion Cotillard otrzymała oscarową statuetkę?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.

Zgłoś uwagę