Podwójne zaproszenia na spektakl z MET w Nowych Horyzontach

Konkurs zakończony


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na retransmisję spektaklu „Zaczarowana wyspa” z nowojorskiej Metropolitan Opera. Obejrzycie ją w Kinie Nowe Horyzonty 6 sierpnia o 18.30. Ta wspaniała barokowa fantazja łączy w spójną całość najznakomitsze arie Händla, Vivaldiego, Rameau, Purcella oraz innych kompozytorów z nowym angielskim librettem Jeremy'ego Samsa, inspirowanym "Burzą" oraz "Snem nocy letniej" Wiliama Szekspira. W tym niesamowitym dziele biorą udział gwiazdy światowej opery - m.in. Luca Pisaroni w roli Calibana, Danielle de Niese jako Ariel czy Placido Domingo jako Neptun. Olśniewającym spektaklem dyryguje William Christie.

Aby wygrać podwójne zaproszenia trzeba do wtorku 5 sierpnia do godz. 20.00 wysłać formularz, w którego treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, z pracy z którym słynnym zespołem muzyki dawnej znany jest William Christie?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

 

Zgłoś uwagę