Płyta "Leć głosie" Magdaleny Zawartko i Grzegorza Piaseckiego [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do czwartku 22 października do 9.00.


Mamy dla Was pięć płyt „Leć głosie” wokalistki jazzowej Magdaleny Zawartko i kontrabasisty jazzowego Grzegorza Piaseckiego. Na album trafiło dziewięć utworów w różnym stylu, który artyści określają jako etno jazz. O płycie „Leć głosie”, która miała premierę 19 października przeczytacie w Magdalena Zawartko i Grzegorz Piasecki: Świetny debiut muzyków.

Aby wygrać płyty „Leć głosie” trzeba do czwartku 22 października do godziny 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, telefon kontaktowy i odpowiedzieć na pytanie, jaki tytuł ma pieśń kościelna, której melodię wykorzystała Magdalena Zawartko na płycie „Leć głosie”? Podpowiedź znajdziecie w Magdalena Zawartko i Grzegorz Piasecki: Świetny debiut muzyków.   

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę