Mercure Fashion Night by Anna Drabczyńska

W ten weekend gratka dla miłośników modowych trendów – czyli 16. edycja Fashion Meeting Pop Up, w całkiem nowej wrocławskiej przestrzeni. W ramach tego wydarzenia swoje projekty pokaże również Anna Drabczyńska. Jej stylizacje dla pań będzie można też podziwiać 20 września podczas specjalnego pokazu w hotelu Mercure, na który mamy dla was zaproszenia.

Każda kobieta jest piękna, tylko musi odnaleźć najwłaściwszy dla siebie styl, pasujący do rodzaju wykonywanej pracy, do sposobu bycia i usposobienia. Wyglądamy dobrze w tym, w czym się dobrze czujemy, nie możemy się przebierać – twierdzi Anna Drabczyńska, która preferuje prostotę kroju, bardzo dobrą jakość tkanin i zabawę dodatkami. Jak się to sprawdza, możecie ocenić sami, wybierając się na Fashion Meeting Pop Up Store. Więcej o wydarzeniu czytajcie:

Targi: Fashion Meeting Pop Up Store

Targi: Fashion Meeting Pop Up Store

Targi
Termin od 16 września 2017 do 17 września 2017

Miejsce Hala ASPA

Zobacz

Specjalnie dla czytelników www.wroclaw.pl mamy trzy podwójne zaproszenia na Mercure Fashion Night by Anna Drabczyńska na 20 września, na godz. 18.30, w hotelu Mercure Wrocław Centrum przy pl. Dominikańskim. W programie wieczoru – w reżyserii i choreografii Jarosława Szado – który poprowadzi Monika Zamachowska – liczne atrakcje dla oczu i ciała.

Żeby otrzymać zaproszenie, wystarczy poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytanie –  do niedzieli, 17 września, do godz. 23.59:

W jakim mieście prowadzi swoje Studio Mody Anna Drabczyńska?

Zaproszenia trafią do osób: 9., 15. i 33., które wyślą do nas zgłoszenie. Skontaktujemy się mejlowo.Zgłoś uwagę