Książka laureata Nagrody Bookera [ZAKONCZONY]

Konkurs trwa do 23 listopada do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa Literackiego – książkę „Ścieżki północy” Richarda Flanagana, laureata Nagrody Bookera. Opowieść o chirurgu internowanym w japońskim obozie, w którym jeńcy są wykorzystywani przy budowie Kolei Śmierci w Birmie. Bohater rozpamiętuje romans z żoną swojego wuja, a jego życie zmienia się, gdy otrzymuje nieoczekiwanie list.

Aby wygrać egzemplarz książki „Ścieżki północy” Richarda Flanagana od Wydawnictwa Literackiego trzeba do poniedziałku 23 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytania:

  1. Jak nazywa się główny bohater książki „Ścieżki północy”?
  2. Za którą z powieści Richard Flanagan otrzymał Nagrodę Bookera?

Decyduje kolejność nadsyłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowane telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę