Książka „Chiński fortepian” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 23 listopada do 9.00.


Tym razem mamy dla Was prezent od Oficyny Noir sur Blanc – 2 egzemplarze książki „Chiński fortepian” Etienne’a Bariliera. To fascynująca historia pojedynku, jaki toczy ze sobą dwóch krytyków. Obydwaj słyszeli ten sam recital chińskiej pianistki, ale mają odmienne zdanie. Pierwszy się zachwyca, drugi ma obiekcje. Ich polemika z blogu internetowego przenosi się do sfery prywatnej i rozpoczyna się w mailowej wymianie korespondencji. Świetny, błyskotliwy utwór.

Aby wygrać 2 egzemplarze książki „Chiński fortepian” Etienne’a Bariliera od Noir sur Blanc trzeba do poniedziałku 23 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytania:

  1. Podajcie nazwisko chińskiego pianisty, którego nazwisko występuje w książce (dla ułatwienia, wystąpi w Narodowym Forum Muzyki 18 lutego)
  2. Jakiej narodowości jest autor książki, pisarz

Decyduje kolejność nadsyłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowane telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę