Kryminał „Pocałunek w dniu Wniebowzięcia” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 7 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Oficyny Literackiej Noir sur Blanc – egzemplarz włoskiego kryminału „Pocałunek w dniu Wniebowzięcia” Giovanniego Cocco. Akcja toczy się w latach osiemdziesiątych XX wieku nad brzegiem słynnego jeziora Como w miasteczku Mezzegra, gdzie „zegar Historii jakby się zatrzymał”. Pewnego wieczoru z kościoła znika wielbiona przez wiernych statua Matki Boskiej. Śledztwo prowadzi zacny ksiądz Luigi.

Aby wygrać książkę „Pocałunek w dniu Wniebowzięcia” od Oficyny Literackiej Noir sur Blanc trzeba do poniedziałku 7 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytania:

  1. Gdzie urodził się autor książki Giovanni Cocco?
  2. Proszę wymienić tytuł jeszcze innej powieści tego autora, jaka ukazała się nakładem Noir sur Blanc?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.

Zgłoś uwagę