[KONKURS ZAKOŃCZONY] Zaproszenia na seans "Hakera"

Konkurs trwa do 15 stycznia do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenia na film „Haker” w kinie Helios Magnolia Park. W nowym obrazie Michaela Manna amerykańskie i chińskie służby specjalne sprzymierzają się w walce z niebezpieczną cyber-mafią. Na ich czele staje zwolniony z więzienia za przestępstwa komputerowe legendarny haker – Nicholas Hathaway (w tej roli Chris Hemsworth). Międzynarodowe śledztwo zaprowadzi superhakera aż do Hongkongu i Dżakarty.  

Aby wygrać podwójne zaproszenia trzeba do czwartku 15 stycznia do godz. 9.00 wysłać formularz, w którego treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, w którym filmie Michaela Manna zagrało razem dwóch wielkich aktorów amerykańskiego kina, jacy nigdy wcześniej nie spotkali się na planie filmowym?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

 

Zgłoś uwagę