[WYNIKI] Najpiękniejsza świąteczna witryna sklepowa

Zakończyliśmy konkurs na najładniejszą świąteczną witrynę przy ulicy Świdnickiej, Zaułku Świdnickim oraz Placu Kościuszki. Swoje witryny zgłosiło 9 lokali. W głosowaniu internautów największą liczbę głosów otrzymała witryna Mydlarnia u Franciszka Ul.Świdnicka 48. Gratulujemy.

  • Zwycięska witryna - Mydlarnia u Franciszka Ul.Świdnicka 48

  • Kartell Flagstore, Plac Tadeusza Kościuszki 3

  • Salon Optyczny Oculus, ul.Świdnicka 45

  • Salon Diuk, Plac Kościuszki 14

  • Kartell Flagstore, Plac Tadeusza Kościuszki 3

  • Salon Diuk, Plac Kościuszki 14

  • Piwiarnia Warka, ul. Świdnicka 8

  • Sklep Vans, ul.Świdnicka 6a


Dziękujemy za udział w konkursie. Największą ilość głosów otrzymała witryna Mydlarnia u Franciszka. Losowanie nagród dla internautów odbędzie się 12.01.2015r. Organizator skontaktuje się z nagrodzonymi w celu powiadomienia ich o wygranej i ustalenia sposobu odbioru nagrody. 

Jury powołane przy konkursie na Najpiękniejszą Świąteczną Witrynę przy ulicy Świdnickiej w składzie Katarzyna Roj BWA Design - Przewodnicząca , Beata Urbanowicz Plastyk miejski, Katarzyna Chrobak-Eilmes BRG UM Wrocławia, Marta Gołębiowska Gazeta Wyborcza, Maciej Stoces Dyrektor Hotelu Monopol, po zakończonych obradach zdecydowało się nie przyznać jednej głównej nagrody, ale wyróżnić wszystkich uczestników konkursu.
 
Charakter przyznanej nagrody, czyli organizacja specjalnego eventu, wybrzmi najpełniej, jeśli zrealizowana zostanie w połączeniu energii wszystkich podmiotów. 
Chciałybyśmy tym samym docenić trud każdej osoby zaangażowanej w konkurs i pozytywną rywalizację, która, jak mamy nadzieję, okaże się nie tylko widoczna dla klientów i przechodniów, ale również inspirująca dla pozostałych przedsiębiorców.
 

Nagrody dla internautów:

1. Karnet na 10 jednorazowych wejść do Spa w hotelu Monopol we Wrocławiu - nominalna wartość takiego karnetu to 560 PLN brutto.

SPA w Hotelu Monopol zlokalizowane jest na poziomie -1 i oferuje dla wszystkich Gości pragnących relaksu i wypoczynku nieograniczony dostęp do usług i programów Wellness przez 7 dni w tygodniu. Opiera się na założeniu, że woda jest tym dla ciała, czym marzenia dla duszy - może ukoić lub pobudzić do aktywności, może relaksować lub stymulować
do działania. Nasze SPA to spokój ciała i ducha - odpowiednie zabiegi pomagają zrelaksować zarówno zmęczone ciało, jak i ukoić zmysły. www.monopolwroclaw.hotel.com.pl

 2. Uroczysta kolacja z noclegiem w Hotelu Red Baron w Świdnicy.

Red Baron Hotel**** to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Spełnimy oczekiwania pojedynczych gości, szukających luksusu podczas krótkiego pobytu oraz całych rodzin, które planują zostać u nas na dłużej. Ciekawy wystrój nawiązujący do historii lotnictwa przeplata się tutaj z nowoczesnymi rozwiązaniami. www.redbaronhotel.pl

 
Nagroda dla internatów zostanie rozlosowana wśród osób, które zagłosowały  na najpiękniejszą witrynę sklepową. Losowanie nagród odbędzie się 12.01.2015r. 

Organizator skontaktuje się z nagrodzonymi w celu powiadomienia ich o wygranej i ustalenia sposobu odbioru nagrody. 
 
Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje warunki regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich  danych osobowych do celów związanych z przeprowadzeniem konkursu. ZOBACZ REGULAMIN

Stowarzyszenie Ulicy Świdnickiej to grupa przedsiębiorców oraz menedżerów kultury, którzy stawiają na wspólne działanie mające na celu przywrócenie dawnej świetności ulicy Świdnickiej – jej zrównoważony rozwój, kreatywność, oferując tym samym mieszkańcom Wrocławia produkty i usługi najwyższej jakości. 

Od września 2013 r dla najemców lokali przy ul. Świdnickiej prowadzone są spotkania i warsztaty, a przedsiębiorcy mogą liczyć na doradztwo przy aranżacji witryn, a także bezpłatny projekt opracowany przez wrocławskich artystów. Projekt prowadzi Biuro Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia.Zgłoś uwagę