Koncert Dieb13 w WuWA Hotel Park [ZAKOŃCZONY]

6 października rozpoczyna się kolejna edycja festiwalu Eklektik Session. Eklektik Session skutecznie zaciera granice stylistyczne, promuje oraz integruje środowiska twórcze, nawiązuje bliską współpracą z artystami, festiwalami oraz instytucjami z całego świata. Oddamy dwa podwójne zaproszenia na koncert 7 października. W WuWA Hotel Park (Hans Scharoun) zagra Dieb13.


Dieb13 to mieszkający w Wiedniu Dieter Kovačič. Od późnych lat 80-tych wykorzystywał w swej twórczości magnetofony kasetowe, winyle, płyty CD i twarde dyski jako instrumenty. Aktywny na elektronicznej oraz improwizowanej scenie, współpracuje m.in. z Takeshi Fumimoto, szwedzkim Azz, Phil’em Minton’em, oraz Matsem Gustafssonem wchodząc w skład jego Nu Ensemble. Występował w ponad 30 krajach na czterech kontynentach, na różnych międzynarodowych festiwalach.

We Wrocławiu Dieb13 wystąpi we wnętrzu flagowego projektu WuWA, domu nr 31 dla osób samotnych i bezdzietnych małżeństw autorstwa niemieckiego architekta Hansa Scharouna. Budynek po generalnym remoncie z oryginalnymi wnętrzami oraz kolorystyką funkcjonuje dziś jako hotel Park Państwowej Inspekcji Pracy.

Jak grać?

Wystarczy odpowiedziec na pytanie: na jakim osiedlu mieści się WuWA? Odpowiedź wpisujemy w formularz kontaktowy, podajemy imię, nazwisko orz telefon. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 2 października, do godz. 13.00

Wygrywa 5 i 12 osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie.

Zwycięzców poinformujemy mailowo oraz telefonicznie, jak odebrać zaproszenia. Zgłoś uwagę