602
Rozkład jazdy autobusu 602, kierunek: Biskupice Podg. Lg Energy Solution Wr. I
Przystanek Kleczkowska
Słupek: 10706
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 602
602
Zajezdnia Obornicka
Biskupice Podg. Lg Energy Solution Wr. I
-
(Kurkowa) Przystanek - Pl. StrzeleckiSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Strzelecki Czas przejazdu 2'
-
(Dubois) Przystanek - PomorskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pomorska Czas przejazdu 6'
-
(Pomorska) Przystanek - PomorskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pomorska Czas przejazdu 7'
-
(Pomorska) Przystanek - Mosty PomorskieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mosty Pomorskie Czas przejazdu 8'
-
(Nowy Świat) Przystanek - RynekSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rynek Czas przejazdu 10'
-
(Krupnicza) Przystanek - Narodowe Forum MuzykiSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Narodowe Forum Muzyki Czas przejazdu 12'
-
(Podwale) Przystanek - RenomaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Renoma Czas przejazdu 14'
-
(Świdnicka) Przystanek - Arkady (Capitol)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Arkady (Capitol) Czas przejazdu 16'
-
(Powstańców Śląskich) Przystanek - HalleraSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hallera Czas przejazdu 25'
-
(Krzycka) Przystanek - KrzykiSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Krzyki Czas przejazdu 29'
-
(Karkonoska) Przystanek - Partynice (Tor Wyścigów Konnych)
-
(Koreańska) Przystanek - Biskupice Podg. Lg ElectronicsSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Biskupice Podg. Lg Electronics Czas przejazdu 50'