K
Rozkład jazdy autobusu K, kierunek: Gaj - Pętla
Przystanek Kamieńskiego (Szpital)
Słupek: 23170
Ostatnia aktualizacja:
Linia zmieniona
( 2 zmiany )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer K
K
Kamieńskiego (Pętla)
Gaj - Pętla
-
(Kamieńskiego) Przystanek - Jutrosińska Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Jutrosińska Czas przejazdu 1'
-
(Kamieńskiego) Przystanek - Mochnackiego Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mochnackiego Czas przejazdu 2'
-
(Żmigrodzka) Przystanek - Kamieńskiego Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kamieńskiego Czas przejazdu 4'
-
(Broniewskiego) Przystanek - BroniewskiegoSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Broniewskiego Czas przejazdu 7'
-
(Obornicka) Przystanek - Bałtycka Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bałtycka Czas przejazdu 9'
-
(Bezpieczna) Przystanek - BezpiecznaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bezpieczna Czas przejazdu 11'
-
(Bezpieczna) Przystanek - RóżankaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Różanka Czas przejazdu 12'
-
(Łużycka) Przystanek - ŁużyckaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Łużycka Czas przejazdu 13'
-
(Osobowicka) Przystanek - Most OsobowickiSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Most Osobowicki Czas przejazdu 16'
-
(Reymonta) Przystanek - Kleczkowska Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kleczkowska Czas przejazdu 19'
-
(Kurkowa) Przystanek - Pl. StrzeleckiSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Strzelecki Czas przejazdu 21'
-
(Dubois) Przystanek - PomorskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pomorska Czas przejazdu 25'
-
(Pomorska) Przystanek - PomorskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pomorska Czas przejazdu 26'
-
(Pomorska) Przystanek - Mosty PomorskieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mosty Pomorskie Czas przejazdu 27'
-
(Nowy Świat) Przystanek - RynekSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rynek Czas przejazdu 29'
-
(Kazimierza Wielkiego) Przystanek - ŚwidnickaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Świdnicka Czas przejazdu 32'
-
(Piotra Skargi) Przystanek - Galeria DominikańskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Galeria Dominikańska Czas przejazdu 35'
-
(Peronowa) Przystanek - Dworzec GłównySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Główny Czas przejazdu 39'
-
(Ślężna) Przystanek - Dworzec AutobusowySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Autobusowy Czas przejazdu 42'
-
(Borowska) Przystanek - Borowska (Aquapark)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Borowska (Aquapark) Czas przejazdu 46'
-
(Borowska) Przystanek - ŚlicznaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Śliczna Czas przejazdu 48'
-
(Borowska) Przystanek - DziałkowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Działkowa Czas przejazdu 52'
-
(Świeradowska) Przystanek - ŚwieradowskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Świeradowska Czas przejazdu 55'
-
(Świeradowska) Przystanek - Gaj - PętlaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gaj - Pętla Czas przejazdu 56'