„Kaci” w Multikinie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 18.07 do godz.10

Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na spektakl „Kaci” ważne w dniu 21.07 do Multikina Arkady Wrocławskie

British Council i Multikino zapraszają na spektakl „Kaci” według Martina McDonagha. Przebojową komedię twórcy filmu „Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj” („In Bruges”) będzie można zobaczyć w ramach cyklu „Sztuka brytyjska na wielkim ekranie”. Retransmisja odbędzie się 21 lipca w Multikinie Arkady Wrocławskie.

„Kaci” to czarna komedia umieszczona przez brytyjskich krytyków na prestiżowej liście najlepszych spektakli teatralnych 2015 roku. W swoim ulubionym małym pubie w mieście Oldham na północy Anglii Harry jest lokalnym celebrytą. Ale co ma począć drugi najlepszy kat w Anglii w dniu, w którym zniesiono karę przez powieszenie? Tłum niedoświadczonych dziennikarzy oraz stałych bywalców pubu umiera z ciekawości, jaka będzie reakcja Harry’ego na tę wieść. Natomiast jego stary pomocniki Syd oraz dziwak Mooney mają zupełnie inne plany… Reżyseruje Matthew Dunster.

Spektakl 21 lipca o godz. 19:00 w Multikinie Arkady Wrocławskie. 

Aby wygrać zaproszenia trzeba do poniedziałku 18 lipca do godz.10 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jakie sztuki napisał Martin McDonagh?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę