wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

24°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 11:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry

 1. wroclaw.pl
 2. Wydarzenia
 3. Rozrywka
 4. Aquawakacje 2023 – półkolonie w aquaparku

OPIS

Nie trzeba jechać w tropiki, by spędzić w nich czas. Jak wysłać dzieci na tropikalne wakacje? Może wcale nie trzeba wysyłać daleko, bo wystarczy zapisać dzieciaki na wodne półkolonie we Wrocławskim Parku Wodnym. Profesjonalni ratownicy i instruktorzy nie tylko zaopiekują się dziećmi w wieku 7-12 lat, ale też nauczą je pływania lub poprawią ich umiejętności.

Wystartowały zapisy na aktywne, wodne półkolonie we wrocławskim aquaparku! Jak co roku, program jest bardzo bogaty i urozmaicony. Jednym słowem, nie ma nudy!

Aquawakacje choć nazywają się półkoloniami to tak naprawdę trwaja dłużej. To zajęcia dla dzieci codziennie od 7:30 do 17:00 przez 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku) przez całe wakacje. Można zapisać się na cały turnus 5 dni, wtedy jest taniej lub na pojedyncze dni. Półkolonie skierowane są do dzieci  w wieku 7-12 lat. Rzeczywiście aquawakacje to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci – dostosowane do uch umiejętności i wieku prowadzone przez profesjonalnych animatorów i instruktorów pływania. To oni zapewnią dzieciom zabawę połączoną z nauką pływania i nurkowania. W czasie półkolonii – jeśli umiejętności powalają można zdobyć Kartę Pływacką. Zajęcia w czasie półkolonii to także nauka zasad bezpieczeństwa nad wodą i podstaw ratownictwa. Dzieci będą uczyły się nie tylko pływania w wodzie ale też na wodzie – na popularnych ostatnio deskach SUP.

Jak zapisać dziecko na AquaWakacje we Wrocławskim Parku Wodnym?

1. Należy zarezerwować dogodny dla siebie termin – dzwoniąc na infolinię 71 77 11 511 lub wysyłając informację mailową na adres: [email protected] 2. Kolejnym krokiem jest uiszczenie opłaty w sklepie online lub od 26 czerwca w kasie przy ul. Borowskiej 99 we Wrocławiu

Cennik

 • Koszt pięciodniowego turnusu dla jednego dziecka to 899 zł, w cenie wliczone jest wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek).
 • Koszt jednodniowego pobytu dla jednego dziecka to 249 zł, w cenie wliczone jest wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek).
 • Turnus trwa od poniedziałku do piątku, od 7.30 do 17.00.
 • Nie szukaj dalej półkolonii we Wrocławiu – zapisz swojego kilkulatka na AquaWakacje

Informacje dodatkowe

Strona organizatora

Lokalizacja

 • Aquapark Wrocław

  Borowska 99, Wrocław

ZDJĘCIA

Zobacz także