SHOW BURLESQUE DANCE LIVE BAND: Variety & Burlesque Night

SHOW BURLESQUE DANCE LIVE BAND: Variety & Burlesque Night

Na klimatycznej scenie Vertigo Jazz Club, pod sufitem zdobionym chmurami pojawiają się same gwiazdy! Wieczór pełen rozrywki w prawdziwie cyrkowym stylu sztuk wielu, męski i żeński wokal, kabaretowa konferansjerka, oraz piękna, nagradzana w Europie burleska słowackiej gwiazdy Michelle Marvelous, tylko u nas przy akompaniamencie band'u! Variety & Burlesque Night zaskoczy nie tylko pięknem i powabem burleski, ale i kunsztem scenicznym z cyrkowym zacięciem! Michelle Marvelous, klasycznie wykształcona tancerka, z pasją do cyrku i kabaretu. Zachowując elegancję i wyszlifowany styl zastąpiła buty pointe hula hopami!

Od 10 lat performerka, w świecie burleski od lat 4, charakteryzuje ją połączenie widowiskowych umiejętności, sztuki i klasycznego piękna. Sylwetka klepsydry, wdziękiem i całkowitą umiejętnością oczarowania widza, zyskuje rzesze fanów na najlepszych scenach Wiedniua i na Słowacji. Połączy wszystkie swoje umiejętności w eleganckim akcie z naszyjnikiem z perłowej liny, a także z wdziękiem tocząc koła hoola hop, ogrywając kostium i czarując rekwizytami.

Usłyszycie tego wieczoru: barwny wokal Kate Rex, energetyczne i pełne humoru prowadzenie Wojtka Lechończaka (Cieniu), oraz wokalno taneczne popisy ekipy Show Burlesque Dance z wystrzałowymi choreografiami Kingi Malewskiej. Całość dopełni aranżacja muzyczna Sebastiana Łobosa z instrumentalnym zespołem kontrabasu, perkusji, saksofonu, skrzypiec i pianina. Tym razem świętujemy sztukę w pełnym wymiarze. Cyrk, burleska, taniec, wokale, band na żywo i kabaretowe prowadzenie! Zapraszamy pary, singli i wszystkich kochających dobrą zabawę. Możliwość zamówienia drinków i kolacji a la carte.

Band:

  • Wirtuoz Pianina i smakosz retro muzyki Sebastian Łobos Na kontrabasie budujący fundament tej harmonii - Ion Virlan, 
  • Narzucający rytm na perkusji - Piotr Zarecki i złoto w zespole czyli 
  • saksofon Jakuba Luboińskiego, ale i jego wokal.

Przyjdź i zobacz to jedyne w Polsce wydarzenie w 3 odsłonach. Koktajle, wyśmienite menu, atmosfera rodem z lokali trzymanych w tajemnicy podczas prohibicji. Show z burleską na najwyższym poziomie!

Bilety:

Ze względu na odbywający się tego samego dnia pokaz o godzinie 20:30, bardzo prosimy o opuszczenie lokalu po zakończeniu show, by umożliwić następnym Gościom zajęcie miejsca. Zachęcamy do kontynuacji wieczoru w Sztuce na Miejscu.

OBSADA: Scenariusz, produkcja i choreografia - Kinga Malewska Burleska: Michelle Marvelous Prowadzenie i wokal: Wojtek Lechończak - Cieniu, Piano - Sebastian Łobos, Wokal - Kate Rex Taniec i przygotowanie taneczne - Anna Yefimenko/ Miss Erida Taniec - Karolina Świetlaga Kontrabas - Ion Virlan, Perkusja - Piotr Zarecki Saksofon i wokal - Jakub Luboiński Wejdź do świata dam i gentlemanów, rewii, kabaretu, wyrazistego stroju i makijażu. Tutaj emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje! Ja to nazywam: Show burlesque dance! W tym Show kobiecość gra główną rolę. Opowiada o niej zmysłowy taniec, kunszt sceniczny, oraz aksamitny damski wokal w romantycznej oprawie. Nie zabraknie akompaniamentu na żywo i niezastąpionego Sebastiana Łobosa i jego Bandu! Kinga Malewska Odkąd pamiętam inspiruje mnie scena musicalowa amerykańskiego Broadway u. Od 2012 roku tworzę eventową grupę taneczną.

Terminy SHOW BURLESQUE DANCE LIVE BAND: Variety & Burlesque Night

Lokalizacja

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Oławska 13, 50-123 Wrocław

Komentarze