Mikołajki z MPK

Mikołajki z MPK

Premierowy pokaz najnowszych tramwajów, prawdziwy Św. Mikołaj, iście bajkowa sceneria oraz atrakcje dla całej rodziny – organizowana przez MPK Wrocław rodzinna zabawa Mikołajkowa na Zajezdni Tramwajowej Borek zapowiada się magicznie. 

Przewoźnik zaprasza wszystkich chętnych w najbliższą niedzielę (5 grudnia) w godzinach 11.00-14.00. Zabawa odbędzie się pod dachem – na terenie jednej z hal postojowych Zajezdni Borek, dlatego nie trzeba martwić się o pogodę.

Wstęp wolny.

 

Prezenty dla Wrocławia od Mikołaja

W tym roku wrocławianki i wrocławianie musieli być bardzo grzeczni, bo Święty Mikołaj przyniósł im w prezencie... nowe tramwaje! Dwa pierwsze spośród 46 zamówionych nowoczesnych Moderusów Gamma 2 są już we Wrocławiu. Obecnie przechodzą testy.

Dotychczas najnowsze pojazdy wrocławskiego MPK nie były dostępne dla mieszkańców miasta. To się zmieni właśnie już w najbliższą niedzielę. Tego dnia, podczas Mikołajkowej zabawy na Zajezdni Borek, każdy będzie mógł nie tylko obejrzeć nowo zakupione wagony, ale nawet wejść do ich środka.

Impreza Mikołajkowa zbiega się z terminem zakończenia testów nowych wagonów, dlatego już kilka dni po pikniku pojazdy wyruszą na regularne trasy.

 

Mikołaj, choinka i bajkowa sceneria

Impreza Mikołajkowa oczywiście nie mogłaby się odbyć bez Mikołaja. Ten jest już w drodze z Laponii do Wrocławia i potwierdził swoją obecność na Zajezdni Borek. Wraz z nim będą śnieżynki, sanie, wielka choinka oraz świąteczne ozdoby.

Na przybyłych gości czekać będą m.in. rodzinne animacje, warsztaty z malowania bombek, koncert muzyki świątecznej oraz wata cukrowa.

 

Baw się i zaszczep się

Zabawa Mikołajkowa będzie także doskonałą okazją do zaszczepienia się przeciwko Covid-19. Na Zajezdni Borek stanie bowiem popularny SZCZEPCIObus, w którym można zaszczepić się bez wcześniejszych formalności.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Zajezdnia Tramwajowa Borek

Powstańców Śląskich 209,  Wrocław

Komentarze