Jak dostać unijne dofinansowanie dla biznesu

Jakie są możliwości otrzymania dofinansowania ze środków Unii Europejskiej – będzie można się dowiedzieć podczas bezpłatnych konsultacji.

  • euro

    fot. freeimages.com


Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu zaprasza do udziału w bezpłatnych konsultacjach organizowanych we Wrocławiu. 19 i 20 listopada specjaliści będą pełnić dyżury w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

W trakcie dyżurów każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje na temat aktualnych i przyszłych możliwości pozyskania dofinansowania ze środków Unii Europejskiej. Specjaliści przedstawią możliwości wsparcia w ramach mechanizmów zwrotnych, dostępnych obecnie na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej. Poinformują o podstawowych zasadach pozyskania dofinansowania oraz wskażą do jakich instytucji należy się zgłaszać w przypadku ubiegania się o środki.

Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie osoby zainteresowane tematyką Funduszy Europejskich. W szczególności zapraszane są osoby planujące założenie własnej działalności gospodarczej lub przedsiębiorców.

20 listopada, konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego odbędą się w Hotelu Śląsk (Wrocław, ul. Oporowska 60) w godzinach 9.00-13.00.

Z informacji o dofinansowaniu można korzystać także na bieżąco w siedzibie Głównego Punktu Informacyjnego przy Wybrzeżu Słowackiego 12-14 (budynek Urzędu Marszałkowskiego, pokój 300). Stale aktualizowany harmonogram Mobilnych Punktów Informacyjnych organizowanych na terenie w województwie dolnośląskim publikowany jest na stronie www.fundusze.dolnyslask.plZgłoś uwagę