Świat gier na fontannie

4 października fontanna na wrocławskiej Pergoli rozbłyśnie pokazem niezwykłej animacji. Na roztańczonych strumieniach wody, w towarzystwie światła, muzyki i laserowych projekcji, pojawi się zwiastun listopadowych targów Hall of Games… 

  • Hala Stulecia

    mat. prasowe


Niebanalna projekcja to nie tylko widowiskowe zaproszenie na pierwszą edycję branżowej imprezy, zorganizowanej we wrocławskiej Hali Stulecia. To także przedsmak atrakcji, jakie zagoszczą właśnie na listopadowych targach. Zwieńczeniem animowanego show będzie bowiem prezentacja najnowszego dzieła czołowego polskiego dewelopera gier komputerowych – firmy Techland. Uczestnicy widowiska zobaczą na wodnej tafli zapowiedź gry typu action survival: „Dying Light”. A wszystko w efektownej oprawie, pełnej wciągających świateł, projekcji i dźwięków.

Pokaz rozpocznie się w sobotę, 4 października, o godz. 20.30, na Pergoli, a prezentacja adresowana jest do widzów dorosłych.

Od 14 listopada zaś miłośnicy wrażeń, jakie zapewniają osiągnięcia najnowszych technologii komputerowych, będą mogli jeszcze bardziej zanurzyć się w przestrzeni wirtualnego świata. Właśnie wtedy ruszą we Wrocławiu, zapowiadane projekcją, trzydniowe targi Hall of Games.

Szczegóły Hall of Games.

red.

Zgłoś uwagę