Filmowy Mikołaj w DCF-ie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do piątku 4 grudnia do godz. 11


Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na jeden z pokazów w ramach Filmowego Mikołaja: „Agi Bagi” lub „Proszę słonia” w weekend 5-6.12 w Dolnośląskim Centrum Filmowym.

W najbliższy weekend w DCF-ie odbędą się pokazy mikołajkowe dla najmłodszych i rodziców. 5 i 6 grudnia wyświetlone zostaną dwa majstersztyki polskiej animacji – klasyczny i współczesny.

O godzinie 10.00 „Proszę słonia” w reżyserii Witolda Giersza – przygody chłopca imieniem Pinio, który „karmi” witaminami porcelanowego słonika. Na skutek nowej diety słoń ożywa i staje się najlepszym przyjacielem chłopca i jego rodziców. Ich wspólne perypetie dostarczą dziecięcej widowni masę zabawy. „Proszę słonia” z 1978 roku powraca do kin w odświeżonej cyfrowo wersji.

Dwie godziny później zobaczymy „Agi Bagi” - serial zrealizowany techniką komputerową 3D przez rodzime studio BadiBadi. Wesołe przygody sympatycznych stworków – Agingów i Bagingów - to mądra, kolorowa bajka edukacyjna o sile przyjaźni, nagrodzona Złotym Tobołkiem Koziołka Matołka podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA 2015. Bilety na każdy seans kosztują 8 zł.

Aby wygrać bilety trzeba do  piątku 4 grudnia do godz. 11 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie:

Kto jest autorem książki, na podstawie której powstała kreskówka "Proszę słonia"?

Nagrodę wygra trzecia osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę