Ankieta jest anonimowa, a pytania – następujące:
- Co jest charakterystyczne dla Osiedla Krzyki-Partynice, co odróżnia je od innych wrocławskich osiedli?
- Co się Panu/Pani najbardziej podoba na tym osiedlu?
- Czego Pan/Pani najbardziej nie lubi na osiedlu Krzyki-Partynice?
- Co według Pana/Pani trzeba zrobić na tym osiedlu w pierwszej kolejności? Co wymaga pilnej interwencji? Czego Panu/Pani brakuje?
- Gdzie poszukuje Pan/Pani informacji o różnych wydarzeniach (np. szkoleniach, warsztatach, imprezach, piknikach itp.), które dzieją się na osiedlu Krzyki-Partynice?
- Czy według Pana/Pani na osiedlu jest: wystarczająca oferta kulturalna? Wystarczająca oferta zajęć pozaszkolnych dla dzieci, młodzieży i seniorów? Sprawnie działająca rada osiedla? Nudno, ciekawie, ładnie czy brzydko? Lepiej czy gorzej niż na innych osiedlach Wrocławia?
Do celów statystycznych będzie trzeba też podać swój wiek i płeć. Osiedlowa diagnoza odbywa się w ramach projektu „Przeprowadzenie działań aktywizujących mieszkańców i mieszkanki na osiedlach – spotka(j)my się na Krzykach” współfinansowanego ze środków gminy Wrocław. Organizuje ją Stowarzyszenie Aktywizacja Społeczna TuRazem w partnerstwie z Radą Osiedla Krzyki-Partynice.
Raport z badań powinien powstać do końca grudnia 2024 i zostanie przekazany do Urzędu Miejskiego Wrocławia.
– Warto wypełnić formularz diagnozy, bo może mieć ona wpływ na przyszłe inwestycje na naszym osiedlu – zachęca Edyta Grabowska ze Stowarzyszenia Aktywizacji Społecznej TuRazem.
Ankietę służącą określeniu potrzeb mieszkańców osiedla Krzyki-Partynice możesz wypełnić TUTAJ