Dawid Kwiatkowski na walentynki [KONKURS]

W niedzielę, 15 lutego o godz. 20.30, w Arkadach Wrocławskich, w walentynkowym koncercie wystąpi laureat Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy – Dawid Kwiatkowski. 

  • Dawid Kwiatkowski

    fot. Tomasz Walków


Arkady Wrocławskie z myślą o wszystkich fanach Dawida Kwiatkowskiego przygotowały również wyjątkowe spotkanie z artystą młodego pokolenia przed koncertem. O godz. 18.00 na pierwszym piętrze Centrum spotka się on z fanami, a 50 pierwszych osób otrzyma jego autografy.

Natomiast żeby otrzymać podwójne zaproszenie na koncert – wystarczy do 15 lutego (dzień koncertu) lub do wyczerpania zaproszeń zrobić zakupy w Arkadach Wrocławskich za minimum 500 złotych.

Można również pójść na koncert, nie wydając ani złotówki – wystarczy wziąć udział w konkursie na www.wroclaw.pl. Dla naszych Czytelników mamy bowiem 3 podwójne zaproszenia – za udzielenie prawidłowej odpowiedzi na pytanie:

W którym roku przyznano po raz pierwszy Europejską Nagrodę Muzyczną MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy?

Czekamy do poniedziałku – 9 lutego, do północy. Laureatów – z którymi skontaktujemy się e-mailowo – wybierze redakcyjna sierotka.

KONKURS ZAKOŃCZONY.

Zgłoś uwagę