Bilety na „The Fourth Phase” do Multikina [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 30.09 do godz. 15


Mamy dla was:

  • 1 podwójne zaproszenie na „The Fourth Phase” ważne w dniu 03.10.2016 do Multikina Pasaż Grunwaldzki
  • 1 podwójne zaproszenie na „The Fourth Phase” ważne w dniu 03.10.2016 do Arkady Wrocławskie

Multikino wspólnie z firmą 9th Plan i Woodpecker MP zapraszają na pokazy nowej superprodukcji snowboardowej Travisa Rice’a pt. „The Fourth Phase”. Pokaz specjalny odbędzie się w Multikinie Arkady Wrocławskie 03.10 o godz. 20:00. Nie przegap jedynej okazji by zobaczyć najnowsze dzieło twórców legendarnych już produkcji snowboardowych: „That’s It, That’s All” i „The Art of Flight”.

Połączenie geniuszu Travisa Rice’a i możliwości produkcyjnych Red Bull Media House zaowocowało dziełem,  które zachwyci nie tylko fanów snowboardu. Obłędne krajobrazy, zaangażowanie wspaniałych zawodników ze światowej czołówki (oprócz Travisa Rice’a wystąpili: Mark Landvik, Cam Fitzpatrick, Shin Biyajima, Mikkel Bang, Pat Moore, Eric Jackson, Bode Merrill i Bryan Iguchi) i wręcz kosmiczne techniki realizacyjne sprawiają, że otrzymujemy widowisko, które można porównać jedynie z największymi hollywoodzkimi superprodukcjami.

Aby wygrać zaproszenia trzeba do 30 września do godz.15 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Gdzie w Polsce najlepiej jeździ  się na snowboardzie?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.

 Zgłoś uwagę