Bilety na „Poranki” do Multikina [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do piątku 4 grudnia do godz. 11


Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na Poranki Filmowe ważne w dniach 05.12 - 06.12 do Multikina Pasaż Grunwaldzki i 1 podwójne zaproszenie na Poranki Filmowe ważne w dniach 05.12 - 06.12 do Multikina Arkady Wrocławskie.

Tam gdzie są piraci, musi być i skarb! Miłośnicy emocjonujących przygód niebieskiej lokomotywki będą się mogli o tym przekonać, oglądając zupełnie nowy film z serii Tomek i Przyjaciele „Legenda o zaginionym skarbie”. Uwielbiana przez najmłodszych lokomotywa przyjedzie w grudniu do Multikina punktualnie w każdy weekend o 10:30. 

Tajemnice, zagadki, niesamowitości i cała masa ekscytujących przygód dla wszystkich dzieciaków! Na Detektywistyczne Biuro Lassego i Mai – 5 i 6 grudnia o godz. 12 zaprasza Multikino.

Aby wygrać bilety na „Poranki" do Multikina trzeba do piątku 4 grudnia do godz. 11.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i nazwę wybranego kina oraz odpowiadając na pytanie:

Z jakiego kraju pochodzi Tomek, a z jakiego Lasse i Maja?

Nagrodę wygra co trzecia osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę