Andrea Bocelli. Mamy dla Was wejściówki na koncert na Stadionie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do poniedziałku 15 czerwca do 12.00.

  • esk 2016, andrea bocelli

    Andrea Bocelli zaśpiewa na stadionie 19 czerwca podczas ceremonii ogłoszenia programu ESK 2016


Mamy dla Was pięć podwójnych wejściówek na koncert słynnego włoskiego tenora Andrei Bocellego, który już w piątek 19 czerwca zaśpiewa na Stadionie Wrocław. Artysta od dzieciństwa jest niewidomy, nie przeszkodziło mu to jednak zrobić zawrotnej światowej kariery, zarówno na klasycznej scenie operowej, jak i w lżejszych gatunkach. We Wrocławiu wystąpi podczas koncertu, jaki uświetni ogłoszenie programu Europejskiej Stolicy Kultury 2016.  

Aby wygrać podwójne wejściówki trzeba do 15 czerwca do godz. 12.00 wysłać formularz, w którego treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, z jakiej części Włoch pochodzi Andrea Bocelli oraz z którą z wokalistek zaśpiewał swój największy przebój „Time to Say Goodbye”?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę