„7 krasnoludków i królewna Śnieżka. Nowe przygody” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 8.07 do godz.9


Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na premierowe pokazy filmu „7 krasnoludków i królewna Śnieżka. Nowe przygody” w ramach Wakacji w Kinie w dniach 8-14.07 do Dolnośląskiego Centrum Filmowego.

W świecie Siedmiu Krasnoludków nie ma czasu na nudę. Tu ciągle coś się dzieje. Pewnego dnia uciekająca przed złym wilkiem Zosia zostaje uratowana przez przebojowych małych bohaterów, o wielkich sercach. Krasnoludki wraz z Królewną Śnieżką pomogą dziewczynce odnaleźć tatę. Podczas wielkiej wyprawy czeka ich mnóstwo przygód z pięknym, bajkowym przesłaniem, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, a siła miłości, która łączy rodzinę, pozwoli odnaleźć się kochającym osobom, nawet na końcu świata.

Aby wygrać zaproszenia trzeba do 8 lipca do godz.9 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

W którym roku powstała pełnometrażowa animacja baśni o Królewnie Śnieżce wyprodukowana przez Walta Disneya?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.
Zgłoś uwagę