112
Rozkład jazdy autobusu 112, kierunek: Krzyki
Przystanek Wysoka - Radosna
Słupek: 723953
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 112
112
Dworzec Główny
Krzyki
-
(Radosna) Przystanek - Wysoka - Osiedle Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wysoka - Osiedle Czas przejazdu 2'
-
(Ołtaszyńska) Przystanek - Rondo Św. Ojca PioSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rondo Św. Ojca Pio Czas przejazdu 7'
-
(Ołtaszyńska) Przystanek - Rondo Św. Ojca PioSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rondo Św. Ojca Pio Czas przejazdu 8'
-
(Ołtaszyńska) Przystanek - Ożynowa Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Ożynowa Czas przejazdu 9'
-
(Ołtaszyńska) Przystanek - Malinowa Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Malinowa Czas przejazdu 10'
-
(Wojszycka) Przystanek - WyścigowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wyścigowa Czas przejazdu 12'
-
(Waligórskiego) Przystanek - Park Południowy Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Park Południowy Czas przejazdu 14'
-
(Karkonoska) Przystanek - KrzykiSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Krzyki Czas przejazdu 17'