N
Rozkład jazdy autobusu N, kierunek: Petrusewicza
Przystanek Galeria Dominikańska
Słupek: 10126
Ostatnia aktualizacja:
( 2 zmiany )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer N
N
Litewska
Petrusewicza
-
(Peronowa) Przystanek - Dworzec GłównySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Główny Czas przejazdu 4'
-
(Ślężna) Przystanek - Dworzec AutobusowySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Autobusowy Czas przejazdu 7'
-
(Petrusewicza) Przystanek - PetrusewiczaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Petrusewicza Czas przejazdu 10'