Zagłosuj na Krzywy Komin

Krzywy Komin walczy w finale VIII edycji konkursu „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”. Znajdujące się na wrocławskim Nadodrzu Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin znalazło się wśród trzech wyróżnionych miejsc w kategorii „rewitalizacja”.

  • krzywy komin wroclaw


Konkurs organizowany przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju ma na celu promocję dobrych praktyk oraz wpływu inwestycji na rozwój Polski i zachodzące w niej zmiany. Najlepsze przedsięwzięcia wybierane są w 7 kategoriach: obiekt turystyczny, turystyka mobilna i wirtualna, turystyka aktywna, kultura i sztuka, miejsce przyjazne rodzinie, edukacja oraz rewitalizacja. Właśnie w tej ostatniej CRZ Krzywy Komin ma szansę na zdobycie nagrody głównej, jako pierwsza inicjatywa z Wrocławia w historii konkursu. Nadodrzański obiekt znalazł się w gronie 21 najlepszych projektów spośród 195 zgłoszonych i rywalizuje o pierwsze miejsce z Ełckim Centrum Rewitalizacji Społecznej oraz budynkiem dworca w Ostródzie. O ostatecznej wygranej decydują internauci, którzy mogą oddać swój glos do 4 sierpnia na stronie internetowej konkursu.

– Krzywy Komin to nie tylko pięknie odremontowany obiekt, ale przede wszystkim tętniące życiem miejsce z niezwykle twórczą i kreatywną atmosferą. Klimat miejsca zawdzięczamy ludziom, to właśnie oni współtworzą program i aktywnie uczestniczą w naszych wydarzeniach, dlatego namawiam wszystkich wrocławian do głosowania! – zachęca Wioleta Król, dyrektor zarządzający CRZ Krzywy Komin.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystości wręczania nagród, którymi są: wsparcie promocyjne, pamiątkowa tablica i statuetka Polska Pięknieje -– 7 Cudów Funduszy Europejskich. 

Głosować można do 4 sierpnia na stronie w linku: https://polskapieknieje.gov.pl/p/Utworzenie_Lokalnego_Centrum_Rozwoju_Zawodowego.

materiały prasoweZgłoś uwagę