Wymiana Ciepła, czyli podziel się odzieżą z potrzebującymi

Wieszak z zimową odzieżą dla potrzebujących od 8 stycznia w Przejściu Garncarskim. Wrocławski Dom Literatury ponownie włącza się do akcji Wymiany Ciepła.


8 stycznia rusza akcja Wymiana Ciepła we Wrocławskim Domu Literatury. Rok temu to właśnie WDL oraz klub PROZA, jako jedne z pierwszych wrocławskich instytucji, dołączyły do akcji społecznej Wymiana Ciepła, która polega na dzieleniu się z potrzebującymi ciepłą odzieżą.

W ubiegłym roku wieszaki stanęły m.in. przy Barze Barbara oraz Teatrze Muzycznym Capitol.

Oddolna akcja została zainicjowana w Warszawie i zyskała rozgłos głównie dzięki mediom społecznościowym, stopniowo dołączały do niej kolejne miasta. Wrocławski Dom Literatury postanowił kontynuować projekt również w tym roku i ponownie zachęca wszystkich do udziału. 

Wymiana Ciepła we Wrocławskim Domu Litertaury

Wymiana Ciepła we Wrocławskim Domu Litertaury

W plenerze / Akcje społeczne / Dla wszystkich
Termin od 8 stycznia 2018 do 28 lutego 2018

Miejsce Klub PROZA

Zobacz

Chcesz pomóc? Przynieś czyste i niezniszczone ubrania i zostaw na wieszaku. Czapki, szaliki, rękawiczki możesz zostawić w skrzyni pod wieszakiem.

Obecnie najbardziej potrzebne są ciepłe rzeczy: kurtki, płaszcze, swetry, bluzy, polary, bluzki, spodnie, rękawiczki, szaliki i czapki. Ubrania dla dorosłych i dla dzieci, we wszystkich rozmiarach.

Zgłoś uwagę