Wymiana Ciepła, czyli podziel się odzieżą z potrzebującymi

Wieszak z zimową odzieżą dla potrzebujących od 21 stycznia w Przejściu Garncarskim. Wrocławski Dom Literatury ponownie włącza się do akcji Wymiany Ciepła.


21 stycznia rusza akcja Wymiana Ciepła we Wrocławskim Domu Literatury. Od dwóch lat właśnie WDL oraz klub PROZA, jako jedne z pierwszych wrocławskich instytucji, dołączyły do akcji społecznej Wymiana Ciepła, która polega na dzieleniu się z potrzebującymi ciepłą odzieżą.

Oddolna akcja została zainicjowana w Warszawie i zyskała rozgłos głównie dzięki mediom społecznościowym, stopniowo dołączały do niej kolejne miasta. Wrocławski Dom Literatury postanowił kontynuować projekt również w tym roku i ponownie zachęca wszystkich do udziału. 

Wymiana Ciepła Wrocław

Wymiana Ciepła Wrocław

Termin od 21 stycznia 2019 08:30 do 3 lutego 2019 23:00

Miejsce Klub PROZA

Zobacz

Chcesz pomóc? Przynieś czyste i niezniszczone ubrania i zostaw na wieszaku. Czapki, szaliki, rękawiczki możesz zostawić w skrzyni pod wieszakiem.

Obecnie najbardziej potrzebne są ciepłe rzeczy: kurtki, płaszcze, swetry, bluzy, polary, bluzki, spodnie, rękawiczki, szaliki i czapki. Ubrania dla dorosłych i dla dzieci, we wszystkich rozmiarach.

Zgłoś uwagę