Wygraj kurtkę Levi’s® [ZAKOŃCZONY]

Już drugi sezon ruszył w trasę mobilnym punkt Levi’s® Tailor Shop on Tour, w którym można odświeżyć i zmienić swoje ubrania od Levi’s® pod okiem profesjonalistów. W tym roku wyjątkowe elementy personalizacji zaprojektował artysta ROBERT KUTA, który będzie również we Wrocławiu. W konkursie do wygrania trzy kurtki marki Levi’s®. Sa chętni? To zaczynamy zabawę!


Przez trzy dni swoje jeansowe, levisowe ubrania będzie można malować, haftować, postarzać, przerabiać. A co, jeżeli nie macie czego przerabiać? Nie szkodzi! Oddamy w konkursie trzy kurtki marki Levi’s®, które można spersonalizować podczas zbliżającego się wydarzenia.

Więcej o wydarzeniu

Levi’s® Tailor Shop on Tour w Mleczarni

Levi’s® Tailor Shop on Tour w Mleczarni

Eventy / W plenerze / Dla wszystkich
Termin od 4 sierpnia 2017 13:00 do 6 sierpnia 2017 17:00

Miejsce Klubokawiarnia Mleczarnia

Zobac

Jak grać?

Tym razem trzeba opisać, jak wygląda Wasza wymarzona kurtka? Czym byście ją ozdobili i dlaczego? Odpowiedź, wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i mailem oraz rozmiarem należy wpisać w podany niżej formularz konkursowy i wysłać. Na odpowiedzi czekamy do środy, 2 sierpnia, do godz. 12.00. Spośród nadesłanych odpowiedzi organizatorzy konkursu wybiorą trzy najciekawsze.

Zwycięzców poinformujemy mailowo oraz telefonicznie o sposobie odbioru nagród.Zgłoś uwagę