Wieczór Komedii Improwizowanej

Już w sobotę, 13 września, w ramach Festiwalu Wrocławskich Krasnoludków, szykuje się wielkie wydarzenie dla wielbicieli kabaretu. O 18.30 W Teatrze Lalek rozpocznie się Wieczór Komedii Improwizowanej.


Takie spektakle, organizowane na zakończenie wrocławskiego festiwalu, już na stałe wpisały się do kalendarza tej imprezy. Jak zawsze widzowie muszą być przygotowani na wszystko. Scenariusz, jako taki nie istnieje, a to, co dzieje się na scenie, jest niezaplanowane i spontaniczne.

Najważniejsza w całym przedsięwzięciu jest oczywiście publiczność, która decyduje o tym, w jaki sposób potoczy się akcja.

W tym roku wystąpią Narwani z Kontesktu, Improkracja, a specjalnym gościem wieczoru będzie formacja Małe Instrumenty. Bilety na to wydarzenie kosztują 15 złotych, można je kupić w Centrum Informacji Turystycznej (Rynek 14).

Wieczór jest podsumowaniem dwudniowego Festiwalu Wrocławskich Krasnoludków, który rozpocznie się w piątek paradą najmniejszych mieszkanców Wrocławia. Przez dwa dni w Ogrodzi Staromiejskim przy Wrocławskim Teatrze Lalek do dyspozycji dzieci będzie wioska krasnoludków a do tego moc atrakcji: spektakle Bajkobusu, gra rodzinna czy warsztaty tworzenia gipsowych odlewów krasnoludków, atelier fotograficzne, a także warsztaty robienia ozdób i lalek. Program wydarzeń.

Bej

Zgłoś uwagę