Przygarnij psiaka i kociaka

Kilkaset psów i kotów przebywa we wrocławskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Każdy z tych czworonogów zasługuje na nowy i odpowiedzialny dom. Jak co tydzień, przedstawiamy kolejne czworonogi czekające na adopcję.


Zwierzaki możecie adoptować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30, a w sobotę i niedzielę od 9:00 do 15:00.

Max numer ewidencyjny 1043/16


Kotek ma ok 6-miesięcy, został znaleziony. Pięknie umaszczony, trochę nieśmiały, ale miły.

Kajtuś numer ewidencyjny 1276/16


To ok. 1,5-roczny psiak. Został znaleziony. Jest małym i szczupłym zwierzakiem. Ma delikatną psychikę. Lubi kontakt z innymi psami. Do człowieka bardzo przyjazny, choć bywa nieśmiały. Idealny piesek do nawet niedużego mieszkania.

Kamyczek numer ewidencyjny 1036/16


Kotek ma ok 8-10-miesięcy, został znaleziony. Niezwykłej urody, przemiły kocurek.

Małpek numer ewidencyjny 300/12


To jeden ze schroniskowych psów, które najdłużej czekają na dom. Mało osób zwraca na niego uwagę ze względu na pospolity wygląd. Nie jest to pies łatwy, nie akceptuje obcych osób, jest przy nich nerwowy, reaguje agresją na czynności takie jak zapinanie smyczy, zakładanie kagańca itp. Jednak przy „swoich” zmienia się o 180 stopni! Jest bardzo wylewny, uwielbia się przytulać, grzecznie poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym, pozwala się podnosić. Małpek nie jest psem dla każdego. Szuka doświadczonego i cierpliwego opiekuna, którego nie zniechęci jego charakter. Przy odpowiednim szkoleniu będzie oddanym i wiernym przyjacielem.

Jola numer ewidencyjne 1042/16


Kotka ma około 6-lat, została znaleziona. Spokojna, trochę wycofana, ale miła.

Czako numer ewidencyjny 1396/15


Piesek potrafi być agresywny do obcych osób, ale do swoich jest w porządku. Trzyma czystość. Do innych psów ma stosunek bardzo dobry. Nie niszczy, jest dość spokojny. Raczej nie nadaje się do dzieci.

Fot: schronisko

Zgłoś uwagę