Pomóż Mikołajowi odzyskać magiczny dzwonek!

Przedstawienie „O Złotym Dzwonku Świętego Mikołaja” dzieci będą mogły obejrzeć w niedzielę, 21 grudnia, w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6. Bezpłatny spektakl odegrany będzie trzykrotnie – o godz. 13.00, 15.00 i 17.00. 

  • Mikołaj

    fot. organizatorzy


Psotny Diabełek skutecznie utrudnia Mikołajowi pakowanie prezentów. W dodatku przez jego figle poczciwy brodacz gubi swój magiczny Złoty Dzwonek, za pomocą którego sprawdza, czy dzieci były grzeczne. Trzeba mu pomóc w poszukiwaniach…

Podczas świątecznego spektaklu maluchy poznają historię Zosi i Stasia, w których ręce przypadkiem trafił Złoty Dzwonek. Co zrobią bohaterowie, którzy nie są pewni, czy swoim zachowaniem zasłużyli w tym roku na prezenty? Czy Złoty Dzwonek trafi z powrotem do swojego właściciela?

Mali widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję, aby bezpośrednio wkroczyć w akcję spektaklu, pomagając Mikołajowi w odzyskaniu jego własności. Podczas ostatniego w tym roku spotkania z cyklu „Bajkowe niedziele” na maluchy czeka wiele melodyjnych piosenek oraz pełnych humoru sytuacji. Spektakl z pewnością wprowadzi wszystkich w niepowtarzalną atmosferę nadchodzących świąt.

 

Zgłoś uwagę