wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

12°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 04:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Jakie podwórko przy Hallera? [RAPORT Z KONSULTACJI]

Jakie podwórko przy Hallera? [RAPORT Z KONSULTACJI]

Wydział Partycypacji Społecznej,

grafika ilustracyjna Wrocław Rozmawia
grafika ilustracyjna

Zapoznaj się z raportem z konsultacji dotyczących urządzenia podwórka przy alei Hallera i ulicach Księgowej oraz Słonecznikowej.

Co konsultowaliśmy?

Na przełomie września i października 2020 konsultowaliśmy z mieszkańcami i mieszkankami sposób zagospodarowania wnętrza podwórzowego usytuowanego między aleją Hallera i ulicami Księgową oraz Słonecznikową.

W czasie rozmów uczestnicy konsultacji wielokrotnie podkreślali konieczność uporządkowania miejsc postojowych. Podjęto także rozmowę na temat dzierżawy terenu przez mieszkańców, co w przyszłości może umożliwić montaż szlabanu, który zapobiegałby zajmowaniu miejsc parkingowych przez osoby nie będące mieszkańcami budynków przyległych do podwórka.

Wiodące opinie

Zdecydowana większość zgłoszonych opinii dotyczyła zwiększenia funkcjonalności i bezpieczeństwa podwórka: jego oświetlenia i odwodnienia oraz ciągów pieszo-jezdnych. Zgłoszono także szereg opinii dotyczących zieleni.

Do udziału w konsultacjach po raz kolejny zaprosiliśmy dzieci i młodzież. Ostateczna koncepcja zagospodarowania podwórka, opracowana w oparciu o zgłoszone opinie, dostępna jest w Zarządzie Zasobu Komunalnego.

Bardzo dziękujemy wszystkim mieszkankom i mieszkańcom za udział w konsultacjach.

Wasz głos jest ważny!

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl