136 Rozkład jazdy autobusu 136, kierunek: Tarnogaj Przystanek Tarnogaj Słupek: 21151 Ostatnia aktualizacja: 24.02.2024 Zmiany w rozkładachjazdy linii 136 ( 1 zmiana ) Rozwiń informacje o zmianach w rozkładach jazdy linii 136 9 marca – przystanek autobusowy na Gorlickiej będzie miał status „na życzenie” Obowiązuje od 09.03.2024 Powrót do wszystkich linii Trasa przejazdu linii numer 136 136 Kierunek: Kozanów Tarnogaj (Kozanowska) Przystanek - Kozanów Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kozanów (Dokerska) Przystanek - Kozanów (Dokerska) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kozanów (Dokerska) (Pilczycka) Przystanek - Górnicza Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Górnicza (Hutnicza) Przystanek - Rękodzielnicza NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rękodzielnicza (Hutnicza) Przystanek - Metalowców Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Metalowców (Bajana) Przystanek - Szybowcowa Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szybowcowa (Bajana) Przystanek - Bulwar Dedala Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bulwar Dedala (Bystrzycka) Przystanek - Bystrzycka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bystrzycka (Balonowa) Przystanek - Hynka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hynka (Balonowa) Przystanek - Drzewieckiego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Drzewieckiego (Horbaczewskiego) Przystanek - Orlińskiego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Orlińskiego (Na Ostatnim Groszu) Przystanek - Na Ostatnim Groszu Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Na Ostatnim Groszu (Estakada) Przystanek - Gądowianka NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gądowianka (Klecińska) Przystanek - Szkocka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szkocka (Klecińska) Przystanek - Wrocławski Park Technologiczny Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wrocławski Park Technologiczny (Klecińska) Przystanek - ROD Oświata NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie ROD Oświata (Hallera) Przystanek - FAT Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie FAT (Hallera) Przystanek - Aleja Pracy Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Aleja Pracy (Hallera) Przystanek - Ojca Beyzyma Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Ojca Beyzyma (Hallera) Przystanek - Mielecka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mielecka (Hallera) Przystanek - Gajowicka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gajowicka (Wiśniowa) Przystanek - Hallera Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hallera (Wiśniowa) Przystanek - Sudecka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Sudecka (Armii Krajowej) Przystanek - Wiśniowa Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wiśniowa (Armii Krajowej) Przystanek - Spiska (Ośrodek Sportu) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Spiska (Ośrodek Sportu) (Borowska) Przystanek - ROD Bajki Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie ROD Bajki (Borowska) Przystanek - Działkowa Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Działkowa (Świeradowska) Przystanek - Gaj Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gaj (Świeradowska) Przystanek - Świeradowska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Świeradowska (Morwowa) Przystanek - Morwowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Morwowa (Gazowa) Przystanek - Złotostocka NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Złotostocka (Gazowa) Przystanek - Tarnogaj Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Tarnogaj Wydrukuj rozkład linii nr 136 Odjazdy z tego przystanku 100 Gaj - Pętla Mokry Dwór 124 Wrocław Nowy Dwór (P+R) Księże Wielkie 124 Zajezdnia Obornicka Księże Wielkie 125 Tyniecka (Pętla) Brochów 125 Tyniecka (Pętla) Bieńkowice 245 Pracze Odrzańskie Bieńkowice 245 Tarnogaj Brochów 903 Żórawina - Kościół Św. Trójcy Tarnogaj Zobacz trasę i czasy przejazdów Ostatni przystanek. Koniec trasy!