206
Rozkład jazdy autobusu 206, kierunek: Dworzec Autobusowy
Przystanek Mińska (Rondo Rotm. Pileckiego)
Przystanek na życzenie
Słupek: 17314
Ostatnia aktualizacja:
( 2 zmiany )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 206
206
Port Lotniczy
Dworzec Autobusowy
-
(TAT) Przystanek - Babimojska Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Babimojska Czas przejazdu 10'
-
(TAT) Przystanek - Śrubowa Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Śrubowa Czas przejazdu 15'
-
(TAT) Przystanek - Smolecka Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Smolecka Czas przejazdu 16'
-
(Podwale) Przystanek - Pl. Orląt Lwowskich Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Orląt Lwowskich Czas przejazdu 20'
-
(Podwale) Przystanek - Renoma Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Renoma Czas przejazdu 22'
-
(Kołłątaja) Przystanek - Dworzec Główny Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Główny Czas przejazdu 25'
-
(Peronowa) Przystanek - Dworzec GłównySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Główny Czas przejazdu 27'
-
(Sucha) Przystanek - Dworzec AutobusowySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Autobusowy Czas przejazdu 32'
-
(Sucha) Przystanek - Dworzec AutobusowySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Autobusowy Czas przejazdu 36'