www.wroclaw.pl

  Startupy zagrajcie o mentoring – zgłoszenia do 30 kwietnia

  Masz startup i rozwijasz innowacyjne rozwiązanie? Chcesz pójść śladem Nevomo i zostać uczestnikiem programu mentoringowego InCredibles, stworzonego przez Sebastiana Kulczyka? Weź udział w konkursie „Zagraj o mentoring”, organizowanym przez inQUBE. Zgłoszenia do 30 kwietnia

  Fot. inQUBE

  inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości, działający przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, oraz stworzony przez Sebastiana Kulczyka program mentoringowy InCredibles , zapraszają startupy do udziału w piątej edycji konkursu „Zagraj o mentoring”. Zgłoszenia do 30 kwietnia.

  • Oferta skierowana jest do zespołów, które wprowadzają na rynek innowacyjne rozwiązania technologiczne.
  • Organizatorzy poszukują startupów podchodzących w unikatowy sposób do technologicznych wyzwań oraz biznesowych problemów.

  InCredibles dla innowacyjnych startupów

  InCredibles jest programem akceleracyjnym i mentoringowym, skierowanym do innowacyjnych startupów. Przedsięwzięcie ma charakter cykliczny, a wyróżnia je autorska formuła warsztatów, wykładów i konsultacji, prowadzonych przez uznanych ekspertów biznesowych. Inicjatorem programu jest Sebastian Kulczyk, prezes Kulczyk Investments, inwestor, przedstawiciel młodego pokolenia polskich przedsiębiorców, aktywnie działający w obszarze nowych technologii.

  Patrycja Modrzejewska, dyrektor inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości

  InCredibles zgłoszenia

  W konkursie „Zagraj o mentoring” wyróżnione zostaną firmy, które rozwijają autorskie, nieszablonowe rozwiązania.

  Zainteresowane wzięciem udziału w konkursie powinny do końca kwietnia wypełnić, znajdujący się na stronie internetowej inQUBE, formularz zgłoszeniowy oraz przesłać prezentację, w której opiszą swój startup, przedstawią zespół, opracowane rozwiązanie oraz wytłumaczą na czym  polega jego innowacyjność i na jaki problem jest ono odpowiedzią.

  inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości działający przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu Fot. J. Ratajczak
  inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości działający przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

  InCredibles finał 15 czerwca 2021 r.

  Spośród nadesłanych propozycji, kapituła konkursu wybierze te, które zakwalifikują się do etapu finałowego.

  • Głównymi kryteriami selekcji będą przyjęty model biznesowy oraz poziom innowacyjności prowadzonych prac.
  • Finaliści otrzymają szansę bezpośredniego zaprezentowania swojej propozycji przed członkami kapituły.

  Zwycięzca nagrody głównej weźmie udział w programie akceleracyjnym i mentoringowym, organizowanym w ramach InCredibles. Finał konkursu odbędzie się 15 czerwca 2021 roku.

  inQUBE pomaga w biznesie

  inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości integruje społeczność biznesu. To miejsce pracy, spotkań, inspiracji, nauki i zbierania doświadczeń dla ludzi przedsiębiorczych i aktywnych. Ale oprócz przedsięwzięć edukacyjnych, inQUBE oferuje miejsca do pracy i spotkań biznesowych. W nowej siedzibie, przy pod adresem Wielka 67 we Wrocławiu, inQUBE działa od października 2019 roku. Obecnie z powodu pandemii koronawirusa, działalność inQUBE prowadzona jest online.

  Czytaj także: