wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

21°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 14:10

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Spotkania
  4. InQube wznawia działalność i szkoli online #odmrażamyfirmy
Kliknij, aby powiększyć
InQube wznawia działalność organizatorzy
InQube wznawia działalność

Uzbrojeni w maseczki, przyłbice, rękawiczki i środki dezynfekujące, pracownicy inQUBE Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości doradzają i pomagają przedsiębiorcom. Nie pracują już tylko zdalnie, ale od poniedziałku, 27 kwietnia także stacjonarnie w budynku przy ul. Wielkiej 67 we Wrocławiu.

Reklama

InQUBE wraca do pracy z zachowaniem wszelkich zasad ostrożności. W siedzibie inkubatora do dyspozycji są eksperci, naukowcy, praktycy biznesu, specjaliści wielu branż, którzy mogą pomóc przedsiębiorcom.

– Zdecydowaliśmy się na ten krok, ponieważ przedsiębiorcy wybitnie potrzebują teraz wsparcia, a my jesteśmy już do ich dyspozycji, nie tylko online. Chcemy ratować, wspierać i zmieniać dolnośląski biznes. Sytuacja ekonomiczna i niejasne informacje, które pojawiają się w mediach powodują, że przedsiębiorcy szukają miejsca, gdzie będą mogli przyjść i skonfrontować swoje wyobrażenia i potrzeby z realną pomocą oferowaną im przez różne instytucje, organizacje, czy rząd - mówi dr hab. Joanna Hołub-Iwan, dyrektor inQUBE UIP.

Szkolenia online

źródło: organizatorzy 

Powrót do pracy stacjonarnej inQUBE nie skutkuje rezygnacją z działalności w Internecie. W planach inkubatora jest dalsze organizowanie szkoleń online. Szczegóły można znaleźć na stronie inQUBE.pl w zakładce „Najbliższe wydarzenia”.

Od początku kwietnia, inQUBE realizował wyłącznie działalność online. Złożyło się na nią 29 webinarów i webcastów, kilkanaście konsultacji z doradcami i specjalistami. W tych przedsięwzięciach udział wzięło już ponad tysiąc uczestników: przedsiębiorców, studentów i naukowców.

InQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości działa przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, zatem nic dziwnego, że integruje nie tylko społeczność biznesu, ale także środowisko akademickie. To miejsce pracy, spotkań, inspiracji, nauki i zbierania doświadczeń dla ludzi przedsiębiorczych i aktywnych. Ale oprócz przedsięwzięć edukacyjnych, inQUBE oferuje biura - miejsca do pracy i spotkań biznesowych. Najemcy mają dostęp do budynku 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę.

Czytaj także: inQUBE – pierwszy łączy biznes i naukę

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl