wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

5°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: brak pomiaru

brak danych z GIOŚ

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Słowa mają moc
  4. Działanie 3. Spotkania z innowatorami
zdjęcie ilustracyjne źródło: freepik
zdjęcie ilustracyjne

Działanie 3. W ramach każdej edycji projektu zaplanowano spotkania z innowatorami (przedsiębiorcami, przedstawicielami organizacji pozarządowych, podmiotami ekonomii społecznej, itp.).

Reklama

Spotkania będą miały charakter panelu dyskusyjnego i przeznaczone będą dla wszystkich chętnych uczniów z danej placówki. Ich celem będzie poszerzanie horyzontów, promowanie postaw kreatywnych i przedsiębiorczych, zachęcanie młodzieży do podejmowania nowych wyzwań, promowanie innowacyjności.

Zaproszeni innowatorzy – ludzie sukcesu – opowiedzą młodzieży o tym, w jaki sposób kompetencje miękkie wpływają na ich działalność, które wykorzystują najczęściej oraz jakie są oczekiwania pracodawców w tym zakresie.

Spotkania takie umożliwią młodzieży kontakt z praktykami, przygotują do wejścia na rynek, rozszerzą horyzonty, a być może również zainspirują do wyboru własnej drogi życiowej. W każdej szkole zaplanowano 2 takie spotkania w okresie realizacji projektu, po 1 spotkaniu na edycję. Łącznie w skali całego projektu spotkań odbędzie się 26 i weźmie w nich udział 1170 uczniów wraz z opiekunami.

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl