[KONKURS ZAKOŃCZONY] Zaproszenia na operę Pucciniego do Kina Nowe Horyzonty

Konkurs trwa do 19 sierpnia do godz. 12.00.


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na retransmisję opery „Dziewczyna z Dzikiego Zachodu” Giacomo Pucciniego z nowojorskiej Metropolitan Opera. Obejrzycie ją w Kinie Nowe Horyzonty 20 sierpnia o 18.30. Gwiazdami mniej znanej, ale wyjątkowo pięknej opery włoskiego mistrza (o kalifornijskich poszukiwaczach złota) są amerykańska sopranistka Deborah Voigt (jako przedsiębiorcza właścicielka baru „Polka”) oraz włoski tenor Marcello Giordani jako tajemniczy Dick Johnson.  

Aby wygrać podwójne zaproszenie trzeba do jutra (19 sierpnia) do godz. 12.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, w której operze (nie licząc „Dziewczyny z Dzikiego Zachodu” Giacomo Pucciniego głównym bohaterem jest Amerykanin?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

 

Zgłoś uwagę