Zaproszenia na filmy w Dzień Dziecka w Heliosie Magnolia [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 28 maja do 9.00.


Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na weekend atrakcji z okazji Dnia Dziecka w kinie Helios Magnolia (30-31 maja). Widzowie, oprócz wielu atrakcji dla najmłodszych (m.in. malowanie buziek, breloczki i biżuterie z filcu, kącik gier i zabaw, gry wielkiego formatu (kółko i krzyżyk, memory, warcaby), ozdabianie poszewek na poduszeczki, Angry Birds – na żywo, konkursy z nagrodami) obejrzą aż cztery filmy. To premierowy:

„Rechotek” o najbardziej kumatej żabce świata,

„Sekrety morza”, przepiękna historia o pół fokach, pół ludziach,

„Ups! Arka odpłynęła” o dwóch sympatycznych futrzakach, które nie dostały się na Arkę Noego

„Bajki niespodzianki”

Aby wygrać podwójne zaproszenia na filmy w sobotę lub niedzielę trzeba do 28 maja (czwartek) do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego, wybrać film, na który chcielibyście się wybrać i odpowiedzieć na pytanie, jakie zwierzątko decydowało o tym, kto wsiądzie do Arki Noego w filmie „Ups! Arka odpłynęła? Podpowiedź znajdziecie tutaj.

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę