Odchudzanie ze wspomaganiem [KONKURS]

Lady Fitness Club przy pl. Solidarności 1/3/5 oferuje możliwość ćwiczeń z mobilnym pasem, który pomaga likwidować (ponoć skutecznie!) nadmiar tłuszczu na brzuszku. Slim Belly – dotychczas połączony z bieżnią – w wersji przenośnej to nowość. 

  • mat. prasowe Lady Fitness Club


– To nie są puste obietnice. Wiele naszych klientek zgubiło 5-10 centymetrów w talii w ciągu miesiąca. Rekordzistką jest pani, która straciła aż 19 centymetrów – mówi trenerka Lady Fitness Clubu Aneta Filipczuk-Krawiec. – Pas naprawdę działa, pod warunkiem oczywiście, że ćwiczymy solidnie i regularnie – podkreśla.

Pasy Slim Belly są cienkie, lekkie (700 g), zasilane cicho pracującymi akumulatorami. Można je wypożyczyć lub kupić w klubie i zakładać zarówno na dowolne zajęcia grupowe, jak i na siłownię.

Wypróbować nie zawadzi, zwłaszcza że można – wystarczy wziąć udział w naszym konkursie, odpowiedzieć prawidłowo na pytanie i wylosować jeden z 10 minikarnetów, jakie mamy dla naszych Czytelników na dowolne zajęcia z pasem (każdy karnet to 3 wejścia – do wykorzystania do końca sierpnia 2014).

A pytanie konkursowe brzmi:

 

W jakich godzinach Lady Fitness Club jest otwarty w dni powszednie?

 

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli, 3 sierpnia, do północy. Z laureatami skontaktujemy się e-mailowo.

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Zgłoś uwagę