Bitwa na Taniec w Magnolia Park

Zawody Street Dance All Styles, konkursy Breakdance, pokazy beat box i warsztaty dla publiczności. Tak w skrócie zapowiada się IV edycja Bitwy na Taniec w Magnolia Park w najbliższy weekend, 15 i 16 listopada.

  • bitwa na taniec

    fot. organizatorzy

  • bitwa na taniec

    fot. organizatorzy

  • magnolia park

    fot. organizatorzy


W pierwszy dzień imprezy odbędą się zawody Street Dance All Styles. Udział w nich mogą wziąć zespoły w kategoriach wiekowych do i powyżej 15 lat oraz soliści – bez ograniczeń wiekowych. Drugiego dnia tancerze Breakdance zmierzą się w parach 2 vs 2. Na podobnych zasadach odbędzie się dodatkowy konkurs Street Dance All Styles.

Eliminacje do zawodów w sobotę i niedzielę potrwają w godz. 11.00-14.00. Finały we wszystkich kategoriach zaplanowano na godz. 16.00. Wtedy ogłoszeni zostaną zdobywcy Pucharu Magnolia Park.

Tancerzy oceni jury w składzie: Anna „Youya” Jujka, Maciej Florek i Krzysztof Mazur. Profesjonaliści zwrócą uwagę na technikę, styl i pomysłowość zawodników. Dodatkowo w kategorii Breakdance grono sędziowskie wzbogaci Bartek „Dejot” Urbanowicz, półfinalista pierwszej edycji programu „Mam Talent”.

Prócz podziwiania potyczek tancerzy, uczestnicy Bitwy na Taniec i klienci Magnolia Park wysłuchają popisów wokalistów beat box, a także nauczą się podstaw tańca pod okiem instruktorów. Przewidziano również konkursy oraz zabawy dla publiczności, m.in. z udziałem instruktorów z centrum Pure Jatomi Fitness, którego otwarcie zaplanowano na styczeń 2015 roku.

Zgłoś uwagę